Swiss Krono

Swiss Krono to jeden z największych dystrybutorów płyt i frontów oraz wyrobów z drewna. Spółka powstała w 1994 roku, dlatego może poszczycić się ogromnym doświadczeniem w branży, a tym samym wysoką jakością produktów. Wspomniana jakość to również efekt inwestycji w nowoczesne narzędzia do obróbki, a także rezultat pracy zespołu projektantów, którzy tworzą dla Swiss Krono - a tym samym dla Państwa - najnowocześniejsze produkty. Płyty cechują się dużą różnorodnością, dlatego znakomicie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych projektach.

 

Oferta płyt Swiss Krono

 

W naszym asortymencie produktowym firmy Swiss Krono znajdą Państwo ponad 150 różnych wariantów płyt, które można zamówić w prosty sposób, za pomocą formularza na stronie internetowej. Firma nie ustaje w wysiłkach zapewnienia klientom jak najbardziej kompleksowej oferty, dlatego nowe produkty pojawiają się co kilkanaście miesięcy. Swiss Krono oferuje fronty meblowe w różnych wariantach, w tym m.in. MDF, wiórowe, laminowane, a nawet niezapalne. Te ostatnie spełniają normy bezpieczeństwa pożarowego i są dedykowane przedsiębiorstwom i instytucjom, które muszą stosować produkty o szczególnych wymaganiach. Należą do nich płyty oznaczone klasami od A1 (wyroby nieprzyczyniające się do rozprzestrzeniania ognia) do B (o ograniczonym udziale w rozprzestrzenianiu płomieni, jeśli dojdzie do pożaru).

 

Poza ofertą Swiss Krono, proponujemy Państwu również sprawdzone produkty przedsiębiorstwa Egger. Więcej na temat jego produktów w osobnej zakładce. Zachęcamy do sprawdzenia oferty.