Oferujemy płyty meblowe wszystkich producentów dostępnych na rynku.

Oferujemy cięcie płyt meblowych

Wykonujemy oklejanie krawędzi

Ponad 300 wzorów okleiny

Hurtownia płyt meblowych Format z Warszawy

Witamy Państwa na naszej stronie. Jesteśmy hurtownią płyt meblowych Format z Warszawy, choć naszą ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski. Nasz asortyment płyt meblowych jest kompleksowy, gdyż chcemy zagwarantować możliwość dokonania odpowiedniego wyboru, zgodnie z Państwa oczekiwaniami. W naszej gamie produktowej można znaleźć płyty meblowe uznanych producentów takich jak Swiss Krono i Egger. Mamy nadzieję, że asortyment hurtowni płyt meblowych Format spełni oczekiwania i znajdą Państwo idealny dla siebie produkt.

Płyty meblowe na wymiar

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż, ale również usługi polegające na obróbce. Właśnie dlatego oferujemy Państwu płyty meblowe na wymiar, w tym usługę cięcia płyt. Zajmujemy się również oklejaniem i rozkrojem za pomocą nowoczesnych i dokładnych maszyn. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na dostawy precyzyjnie obrobionych płyt meblowych.

Jak realizujemy sprzedaż płyt meblowych?

Chcąc maksymalnie ułatwić Państwu proces zakupowy, zamówienia można składać przy użyciu formularza na naszej stronie internetowej. Trzeba wejść w odpowiednią zakładkę, kliknąć w wybrany front meblowy, wprowadzić wymiary i liczbę zamawianych elementów. Dokładnie tyle wystarczy, by skorzystać z oferty naszej hurtowni płyt meblowych i otrzymać wycenę produktów.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oferta naszej firmy to rezultat prawie dwudziestoletniego doświadczenia na rynku sprzedaży płyt meblowych na wymiar. Co jeszcze poza wieloletnią praktyką w branży nas wyróżnia?

  • Umożliwiamy wybór produktów wiodących producentów płyt dostępnych na polskim rynku.
  • Dokonujemy obróbki, w tym m.in. oklejania płyt meblowych oraz ich docinania.
  • Proponujemy wygodną formę zamówienia za pomocą internetowego formularza.
  • Nasz zespół to specjaliści, dlatego chętnie udzielimy Państwu dodatkowych informacji o naszej ofercie i o tym, czym kierować się przy wyborze najlepszych płyt meblowych.

Mamy nadzieję, że kompleksowość asortymentu naszej hurtowni płyt meblowych zachęci Państwa do skorzystania z oferty. Serdecznie zachęcamy do współpracy.

Szanowny Kliencie!

W trosce o Twoje zadowolenie chcemy zaczerpnąć bezpośredniej opinii na temat funkcjonowania naszej firmy. Zachęcamy do wypełniania anonimowych ankiet satysfakcji Klienta, które posłużą nam w doskonaleniu naszych usług. Zapraszamy!

Czytaj więcej
s

Aktualności i Wydarzenia Zobacz wszystkie

Pokaż więcej

Skontaktuj się z nami