Egger

Egger to przedsiębiorstwo istniejące od prawie 60 lat, które swoją działalność rozpoczęło od produkcji płyt pilśniowych. Dziś działa jako producent podłóg oraz różnego rodzaju płyt wykończeniowych. Oferta Egger obejmuje:

 

 

Egger stawia na klasyczną stylistykę, dlatego w ofercie tej firmy można znaleźć naturalne wzory drewna takie jak świerk, klon, sosna, dąb, wiąz i wiele innych. Jeśli więc projekt czerpie z natury i jego bazą są naturalne kolory ziemi, oferta Egger z pewnością przypadnie Państwu do gustu. Nasz asortyment to ponad 130 różnych wzorów i wariantów kolorystycznych, które można zamówić wybierając grubość obrzeża i szerokość. Zajmujemy się również cięciem płyt na wymiar, co sprawia, że nasza oferta jest kompleksowa i z pewnością znajdą Państwo poszukiwany produkt.

 

Jak wybrać fronty do mebli kuchennych?

 

Z naszego asortymentu korzystają m.in. producenci mebli kuchennych, którzy starają się dopasować ofertę do aktualnych trendów i potrzeb Klientów. Dla wielu osób kluczem w wyborze jest oczywiście kolor. W ostatnich latach popularnością cieszą się białe fronty matowe albo w połysku, przy czym według fachowców to matowe łatwiej utrzymać w czystości, dzięki czemu są praktyczniejsze w użytkowaniu. Istotne jest też wykończenie, a spośród dostępnych opcji można wybrać m.in. fronty fornirowane zachowujące naturalny wygląd drewna lub laminowane, czyli foliowane. Te drugie wykańczane są przy użyciu okleiny z PCV, dlatego można znaleźć niemalże dowolny wzór. Jeśli więc meble mają mieć nietuzinkowy kolor, będą najlepszym wyborem. To oczywiście nie wszystkie warianty, jeśli więc potrzebują Państwo dodatkowych informacji, zachęcamy do kontaktu.